powrót na stronę graficzną
skocz do góry skocz do góry

Informacje ogólne

Dyrektor szkoły: mgr inż. Sławomir Świtaj

Zastępca dyrektora mgr inż. Urszula Redyk

Adres szkoły: 07-430 Myszyniec ul. Dzieci Polskich 5 Telefon: (0-29) 772-14-29 Fax: (0-29) 772-14-29 Adres e-mail: zspmysz@wp.pl strona internetowa www.zspm.hg.pl

Informacje ogólne

Zespół Szkól Powiatowych w Myszyńcu jest dynamiczną, bardzo nowocześnie wyposażoną szkołą. Co roku Zespół Szkół Powiatowych opuszcza liczne grono absolwentów.

Proponujemy kształcenie w: Liceum Ogólnokształcącym, Technikum: - technik informatyk, - technik agrobiznesu, - technik ochrony środowiska, Szkole branżowej.

Szkoła posiada bardzo dobrze wyposażoną bazę szkoleniową między innymi: 18 pracowni przedmiotowych w tym: - 3 pracownie językowe, - 4 multimedialne pracownie komputerowe, sala gimnastyczna siłownia salka do aerobiku biblioteka z centrum multimedialnym oraz odpowiednie zaplecze biurowe, socjalne i sanitarne, niezbędny sprzęt i pomoce dydaktyczne. Dodatkowym atutem jest stadion usytuowany w pobliżu szkoły.